Ã–VRIGT / Speglar / Spegelram 13898574

nr 1389 8574

Spegelram

senempire, yttermått inklusive ram: 84x40 cm

Kondition: saknar glas, slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:14:13

Senempiren